Konpatib PH 5 fil ECG Leadwire - M1625A
Konpatibilite: Ph 43100A, 43110A, 43120A, 78352C, 78354A/C, 78354C, 78834A/B/C, 78834C, 862472, 862473, 862474, C {3},43110, C {3}, {1}, C {3},43110 862479, 863064, 863065, 863066, 863068, Agilent, Agilent 50XM, C Seri, C3, CX50, Envisor, HD15, HeartStart MRx, HeartStart XL, Heartstart, Heartstream, IE33, IntelliVue, M1000, IntelliVue, M1000 M1001B, M1002A, M1002B, M1165A, M1166A, M1167A, M1175A, M1177A, M1204A, M1205A, M1264A, M1275A Transpò, M1276A, M1272A, M1272A, M1272A, M1272A M1723A, M1723B, M2, M2475B, M2601A, M3, M3000A, M3001A, M3002A. M4, M4735A, M8102A MP2, M8105A MP5, MP 20, MP 30, MP 50, MP 60, MP 70, Merlin, SureSigns VM6, SureSigns VM8, V24, V24E, V26, Viridia, iE33МАCX350 Ultrasound, iE33МАCX350
Tèm peman: T/T, Western Union, Paypal
Metòd anbake: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa lanmè
Tan plon: 3-7 jou travay
MOQ: 50 pcs
Dekri teren
Konpatib PH 5 fil ECG Leadwire - M1625A
Konpatibilite:Ph 43100A, 43110A, 43120A, 78352C, 78354A/C, 78354C, 78834A/B/C, 78834C, 862472, 862473, 862474, 862474, 862474, {{11}, {1}, {{11}, {1}, {1}, {1}, {1}, {1}, 43110, {1}, 43110, 43110, 43110, 862473 862479, 863064, 863065, 863066, 863068, Agilent, Agilent 50XM, C Seri, C3, CX50, Envisor, HD15, HeartStart MRx, HeartStart XL, Heartstart, Heartstream, IE33, IntelliVue, M1000, IntelliVue, M1000 M1001B, M1002A, M1002B, M1165A, M1166A, M1167A, M1175A, M1177A, M1204A, M1205A, M1264A, M1275A Transpò, M1276A, M1272A, M1272A, M1272A, M1272A M1723A, M1723B, M2, M2475B, M2601A, M3, M3000A, M3001A, M3002A. M4, M4735A, M8102A MP2, M8105A MP5, MP 20, MP 30, MP 50, MP 60, MP 70, Merlin, SureSigns VM6, SureSigns VM8, V24, V24E, V26, Viridia, iE33МАCX350 Ultrasound, iE33МАCX350
Kondisyon peman:T/T, Western Union, Paypal
Metòd transpò:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa lanmè
Tan plon:3-7 jou travay
MOQ:50 pcs
Espesifikasyon teknik:
| Non pwodwi | ECG fil plon |
| Kote orijin | Guangdong, Lachin |
| Non mak | Priye-med |
| Sètifikasyon | CE/ISO |
| Materyèl kab | TPU jakèt |
| Dyamèt kab | 2.5mm |
| Koulè kab | Gri |
| Konektè distal | Twin PIN |
| Konektè pwoksimal | Snap (endividyèl) |
| Longè kab | 0.9m |
| Anbalaj | Pake endividyèl |
| Klasifikasyon enstriman | Klas II |
| Pwopriyete | EKG pou kontwole, ECG machin |
| Pwa | 100g |
| Garanti | 1 ane |

Baj popilè: Konpatib PH 5 plon ECG Leadwire - M1625A, manifaktirè, founisè, faktori, bon mache, achte
Voye rechèch
Ou ka renmen tou









