
Drager/Draeger konpatib ECG plon fil IEC
Peman tem: T/T, Lwes Union, Paypal
Anbake metod: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa lanme
Tan plon: 1-7 jou ki ap travay
MOQ: 30 pc
Dekri teren
Drager/Draeger konpatib ECG fil plon IEC
Peman tem: T/T, Lwes Union, Paypal
Anbake metod: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa lanme
Tan plon: 1-7 jou ki ap travay
MOQ: 30 pc
Espesifikasyon teknik:
| Non pwodwi | ECG kab |
| Koule kab | gri |
| Kab longe | 3m |
| Materyel kab | TPU kostim |
| Kab dyamet | 4mm |
| Enstriman Connector | Twin |
| Teminal fen pasyan | Snap |
| Pwa | 120g |
| Garanti | 1 ane |

Baj popilè: drager/draeger konpatib ecg fil plon iec, manifaktire, founise, faktori, bon mache, achte
Voye rechèch
Ou ka renmen tou
-

Philips M1971a 5lead ECG Fil Set ak SNAP / Grabber /...
-

Konpatib Spacelabs ECG Kab 3lead Fil Set ak SNAP / clip
-

Nihon Kohden BR-019 5lead Fil ECG Kab pou SNAP, clip...
-

Nihon Kohden BR906P 3lead Fil ECG Kab pou SNAP, clip
-

Mindray konpatib ECG Leadwire 5-LD Klip
-

Jetab dirèk-konekte ECG Cables kab 5 mennen

