ECG Kab Pou Philips 5 Leads Snaps M1986A
Kote ki gen orijin: Guangdong, Lachin
Mak: pray-med
Kalite: yon sèl pyès ECG kab
Materyèl: TPU Jacket
Sètifikasyon: CE/ISO
Dekri teren
ECG kab pou Philips
Deskripsyon Product
| Kategori | EKG |
|---|---|
| Sètifikasyon | CE, ISO |
| Konektè distal | Wonn, 12-pin Philips Connector |
| Konektè pwoksimal | zongle oswa menen |
| Latex-gratis | Wi |
| Koulè kab plon | Gri |
| Dyamèt kab plon | 2.6 mm |
| Materyèl kab plon | TPU jakèt |
| Koulè Plon Kodaj | AHA/IEC |
| Nimewo Plon | 3/5 |
| Kalite anbalaj | Sak |
| Inite anbalaj | 1 |
| Gwosè Pasyan | Granmoun/Pedyat |
| Rezistans | Non |
| Esteril | Non |
| Longè kab total | 3.6m |
| Longè kab kòf | 2.7m |
| Garanti | 12 mwa |
Konpatibilite
| Manifakti | Modèl |
|---|---|
| Konsung | Aurora 12s |
| Newtech | NT3A |
| Nihon Kohden | NT3B |
| Filipin | 43100A, 43110A, 43120A, 78352C, 78354C, 78834C, 862474 C3, Agilent, Agilent 50XM, CX50, Efficia CM10 ({863301), Efficia CM13}2} (863301), Efficia CM13}2} {15}}), Efficia CM120 (863302), Efficia CM150 (863304), Envisor, Heartstart, IE33, IntelliVue, IntelliVue MP5, IntelliVue MX400, IntelliVue MX450, IntelliVue MX5VuMXue, IntelliVue MX5VuMXueV MX600, IntelliVue MX700, IntelliVue MX800, IntelliVue X3, M1001A, M1002A, M1165A, M1166A, M1167A, M1175A, M1177A, M1204A, M1204A, M1204A, M12065A, M12065A, M12065A 80A, M1722A, M1722B, M1723A, M1723B, M2, M2475B, M2601A, M3, M3000A, M3001A, M3046A M3, M4, M4735A, MMS X2, MP 20, MP 30, MP 50, MP 60, MP 70, SureSigns VM6, SureSigns VM8, V24E, VM63, VM46, VM46, VM44 |



Kab ECG Philips yon sèl pyès la se yon konsepsyon kalite fiks ak fil plon ak piki kab kòf la. Li se pi fasil pou pasyan-a-monitè koneksyon, espesyalman nan yon ijans, diminye move koneksyon. Avèk yon konektè pin wonn -12, t ka travay sou Philips intellivue, Eficia, ak M***A seri monitè, elatriye.
Karakteristik
Konsepsyon kab doub-kouvwi ka efektivman redwi bri ak entèferans elektrik; Fasil yo sèvi ak fen arabè ak kòd koulè pote koneksyon elektwòd senp; 2.5M kab kòf ak 0.9M Desian fil plon yo pratik pou plasman fil Avèk kòd IEC pou koneksyon fasil;





Baj popilè: ecg kab pou philips 5 mennen snaps m1986a, manifaktirè, founisè, faktori, bon mache, achte
Voye rechèch
Ou ka renmen tou













