
Medikal ECG Electrode adaptè kab ang ploge
Tèm Peman: T / T, Western Union, Paypal
Shipping metòd: DHL, TNT, EMS, FedEx, UPS, pa lanmè
Plon tan: 3-7 jou travay
MOQ: 50 pcs
Dekri teren
Medikal ECG Electrode adaptè kab ang ploge
Tèm Peman: T / T, Western Union, Paypal
Shipping metòd: DHL, TNT, EMS, FedEx, UPS, pa lanmè
Plon tan: 3-7 jou travay
Egzanp ki disponib
Espesifikasyon teknik:
| Non pwodwi | ECG kab |
| Mete orijin | Guangdong, Lachin |
| Non mak | Priye-med |
| Sètifikasyon | CE / ISO |
| Kab Materyèl | TPU Jacket |
| Kab dyamèt | 2.5mm |
| Koulè kab | Gray |
| Connector distal | 3.5 mm TRS Gason ak bouton Fi |
| Connector Proximal | Menen |
| Longè kab | 1m |
| Anbalaj | Endividyèl pake |
| Klasifikasyon Enstriman | Klas II |
| Pwopriyete | EKG pou kontwole, machin ECG |
| Pwa | 80g |
| Garanti | 1 ane |

Baj popilè: medikal ecg electrode adaptè kab ang ploge, manifaktirè yo, founisè, faktori, bon mache, achte
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







