Medtronic Physio-Control ECG Cable Snap
Tèm peman: T / T, Western Union
Shipping metòd: DHL, UPS, EMS, TNT, FedEx, pa lanmè
Delivre tan: 1-7 jou travay
MOQ: 10 PCS
Dekri teren
Si ou ap chèche pou medtronic fizik-kontwòl ecg kab ekran, Byenveni nan kontakte faktori nou yo. Kòm youn nan manifaktirè dirijan yo ak founisè nan Lachin, nou pral ofri ou pa pi bon mache a, men pri konpetitif ak sèvis ekselan. Tanpri, asire w ke ou achte bon jan kalite pwodwi nou yo.
Medtronic Physio-Control ECG Cable Snap
Tèm peman: T / T, Western Union
Shipping metòd: DHL, UPS, EMS, TNT, FedEx, pa lanmè
Delivre tan: 1-7 jou travay
MOQ: 10 PCS
Espesifikasyon teknik:
| Koulè kab | Gray |
| Kwa longè kab | 2.7m |
| Long Lead Cable | 0.9m |
| Kab materyèl | TPU Jacket |
| Klasifikasyon enstriman an | klas II |
| Connector enstriman an | Round, 12-PIN Connector, keyed |
| Connector fen pasyan yo | menen |
| Kab mennen | 3 kondwi |
| Rezistans | 10K om |
| Garanti | 1 ane |

Baj popilè: medtronic fizik-kontwòl ecg kab mòde bwa, manifaktirè yo, founisè, faktori, bon mache, achte
Voye rechèch
Ou ka renmen tou









