Reusable Silicone Nwa Negatif Plak Awondisman Mat Liy Ploge Negatif Kawotchou
Katalòg: ESU
Kalite pwodwi: kab adaptè Electrosurgical
Mininum Kantite Lòd: 1PCS
Sètifikasyon: CE/ISO13485
Pri: Negosyasyon
Dekri teren
Réutilisables Silicone nwa plak negatif sikwi Mat liy ploge negatif kawotchou
Deskripsyon Product
| Kategori | electrosurgical Grounding Plate |
| gwosè | 145 * 245 * 4mm |
| Epesè | 4mm |
| Koulè kab plon | nwa |
| Longè total | 3m |
| Garanti | 6 mwa |
| Kalite anbalaj | Sak/Bwat |
| Inite anbalaj | 1 |
| Gwosè Pasyan | Granmoun/Pedyat |


Baj popilè: reutilizabl silicone nwa plak negatif sikwi tapi liy ploge negatif kawotchou, manifaktirè, founisè, faktori, bon mache, achte
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







