
Fukuda konpatib Utah Transduce IBP kab adaptè
Tèm Peman: T / T, Western Union, Paypal
Shipping metòd: DHL, TNT, EMS, FedEx, UPS, pa lanmè
Tan plon: 1-7 jou travay
MOQ: pcs 2
Dekri teren
Fukuda konpatib Utah Transduce IBP kab adaptè
Tèm Peman: T / T, Western Union, Paypal
Shipping metòd: DHL, TNT, EMS, FedEx, UPS, pa lanmè
Tan plon: 1-7 jou travay
MOQ: pcs 2
Espesifikasyon teknik:
| Non pwodwi | IBP kab |
| Koulè kab | gri |
| Longè kab | 3m |
| Kab materyèl | TPU Jacket |
| Kab dyamèt | 4 mm |
| Connector Enstriman | Round, 12-PIN Connector, Keyed |
| Tèminal fen pasyan yo | Utah sondè |
| Pwa | 120g |
| Garanti | 1 ane |

Baj popilè: fukuda konpatib utah transduce ibp adaptè kab, manifaktirè yo, founisè, faktori, bon mache, achte
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







