Comen Vital Signs Monitor Battery LHJ18650
Konpatib: pou Comen C50, C60,8000D , LUTECH datalys 780
Tèm Peman: T / T, Western Union, Paypal
Shipping metòd: DHL, TNT, EMS, FedEx, UPS, pa lanmè
Plon tan: 3-7 jou travay
Echantiyon yo disponib
Dekri teren
Comen Vital Signs Monitor Battery LHJ18650
Kote orijin:Lachin
Non mak:Comen
Sètifikasyon:CE
Konpatib:C50, C60,8000D , LUTECH datalys 780
Kantite Lòd Minimòm:1pcs
Pri:jan diskite a
Tan livrezon:1-3 jou travay
Pwovizyon pouAbilite:600 pcs / semèn
Espesifikasyon teknik:
| Non pwodwi | Medikal Batri rcharjabl |
| Mete orijin | Guangdong, Lachin |
| Non mak | Priye-med |
| Sètifikasyon | CE / ISO |
| Size | 177.5 * 75.5 * 23.5mm |
| Kapasite nominal | 5200mAh |
| Pwa | 450g |
| Kalite | LI-ion |
| Vòltaj nominal | 14.4v |
| Batri Pòtab QTY | 8 Selil yo |
| Aplikasyon | ComenC50, C60,8000D , LUTECH datalys 780 |
| Koulè | Nwa |
| Pakè | Bwat endividyèl |



Baj popilè: komen siy vital monitè batri lhj18650, manifaktirè yo, founisè, faktori, bon mache, achte
Voye rechèch
Ou ka renmen tou










