Edan Ecg machin medikal ranplasman sovgad batri
Konpatib: Edan SE-601 SE-12 SE-1200 HYLB-727 TWSLB-004
Tèm Peman: T / T, Western Union, Paypal
Shipping metòd: DHL, TNT, EMS, FedEx, UPS, pa lanmè
Plon tan: 3-7 jou travay
Echantiyon yo disponib
Dekri teren
Edan Ecg machin medikal ranplasman sovgad batri
Kote orijin: Lachin
Non mak: Edan
Sètifikasyon: CE
Ki gen konpòtman egzanplè numb: TWSLB-004
Minimòm Lòd Kantite: 1pcs
Pri: jan diskite
Tan livrezon: 1-3 jou travay
Abilite Pwovizyon pou: 600pcs / semèn
Espesifikasyon teknik:
| Non pwodwi | Battery Ranplasman Battery |
| Modèl | M21R-064114,M21R-064114 |
| Mete orijin | Guangdong, Lachin |
| Non mak | Priye-med |
| Sètifikasyon | CE / ISO |
| Size | 144 * 18 * 70 milimèt |
| Kapasite nominal | 5200mAh |
| Pwa | 400g |
| Kalite | LI-ION |
| Vòltaj nominal | 14.4V |
| Aplikasyon | Edan SE-601, SE-12, SE-1200, SE-12 Express |
| Koulè | Blue |
| Pakè | Bwat endividyèl |



Baj popilè: edan ecg machin medikal ranplasman batri backup, manifaktirè yo, founisè, faktori, bon mache, achte
Voye rechèch
Ou ka renmen tou










