Edan Li-ion Medikal ki monitè kè bebe Battery HYLB-231
Konpatib: EDAN SE-3, M8, IM9A
Tèm Peman: T / T, Western Union, Paypal
Shipping metòd: DHL, TNT, EMS, FedEx, UPS, pa lanmè
Plon tan: 3-7 jou travay
Echantiyon yo disponib
Dekri teren
Si ou ap chèche pou edan li-ion batri medikal pou kontwole hylb-231, akeyi kontakte faktori nou yo. Kòm youn nan manifaktirè dirijan yo ak founisè nan Lachin, nou pral ofri ou pa pi bon mache a, men pri konpetitif ak sèvis ekselan. Tanpri, asire w ke ou achte bon jan kalite pwodwi nou yo.
Edan Li-ion Medikal ki monitè kè bebe Battery HYLB-231
Kote orijin:Lachin
Non mak:Edan
Sètifikasyon:CE
Konpatib:HYLB-231
Kantite Lòd Minimòm:1pcs
Pri:jan diskite a
Tan livrezon:1-3 jou travay
Pwovizyon pouAbilite:600 pcs / semèn
Espesifikasyon teknik:
| Non pwodwi | Medikal Batri rcharjabl |
| Mete orijin | Guangdong, Lachin |
| Non mak | Priye-med |
| Sètifikasyon | CE / ISO |
| Size | 84 * 72 * 44mm |
| Kapasite nominal | 5200mAh |
| Pwa | 420G |
| Kalite | Li-ion |
| Vòltaj nominal | 14.4v |
| Batri Pòtab QTY | 8 Selil yo |
| Aplikasyon | EDAN SE-3, M8, IM9A |
| Koulè | Nwa |
| Pakè | Bwat endividyèl |



Baj popilè: edan ki-ion medikal pou kontwole batri hylb-231, manifaktirè, founisè, faktori, bon mache, achte
Voye rechèch
Ou ka renmen tou











