
Fukuda ECG Ranplasman batri machin FX-7100
Konpatib: 8PH-4 / 3A3700-H-J18,8HR4 / 3FAUC-5345, T8HR4 / 3FAUC, 515900026 , T8HR4 / 3FAUC-5345
Peman tèm: T / T, Western Union, Paypal
Metòd Shipping: DHL, TNT, EMS, FedEx, UPS, pa lanmè
Tan plon: 3-7 jou travay
Echantiyon yo disponib
Dekri teren
Fukuda ECG Ranplasman batri machin FX-7100
Kote ki gen orijin:Lachin
Non mak:Fukuda
Sètifikasyon:CE
Konpatib:8PH-4 / 3A3700-H-J18,8HR4 / 3FAUC-5345, T8HR4 / 3FAUC, 515900026 , T8HR4 / 3FAUC-5345
Minimòm Lòd Kantite:1pcs
Pri:jan diskite
Tan livrezon:1-3 jou travay
SupplyAbility:600pcs / semèn
Espesifikasyon teknik:
| Non pwodwi | Medikal rechargeable batri |
| Kote ki gen orijin | Guangdong, Lachin |
| Non mak | Priye-med |
| Sètifikasyon | CE / ISO |
| Gwosè | 73 * 18 * 136mm |
| Nominal Kapasite | 4200mAh |
| Pwa | 380g |
| Kalite | NI-MH |
| Nominal Voltage | 9.6v |
| Aplikasyon | FX-7000, FX-7100, FX-7102, FX-7302 FCP-7101, FCP-7102 , FCP-7301 |
| Kantite selil | 8 Selil |
| Koulè | Ble |
| Pakè | Bwat endividyèl |

Baj popilè: fukuda ecg machin ranplasman batri fx-7100, manifaktirè, founisè, faktori, bon mache, achte
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







