MAQUET Servo-I Servo-S Battery Pou vantilasyon
Katalòg: Batri
Kalite pwodwi: rechaje batri
Minimòm Lòd Kantite: 1PCS
Sètifikasyon: CE / ISO13485
Pri: Negosyasyon
Dekri teren
MAQUET Servo-I Servo-S Battery pou vantilasyon
Kote ki gen orijin:Lachin
Regleman Peman:100% T / T, Western Union, Paypal
Metòd Shipping:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa lanmè
Tan livrezon:1-3 jou pou echantiyon, 7-14 jou pou gwo lòd apre peman.
Espesifikasyon:
* Pwoteksyon kab gen gwo pèfòmans anti-elektwomayetik bri
* Longè pwodwi yo ka Customized
* Modèl pwodwi yo ka Customized
* Customized mouri
* Tès pwodwi Tès> 15Kg
* Tanperati anbyen: 0 a 40 ° C (32 a 104 ° F)
* Imidite relatif: 0% a 80%
* Presyon iperbarik: 86 kPa-106kPa
* Materyèl: High Quality TPU Jacket cable, Grey
Pwodwi detay:
| Kote ki gen orijin | Guangdong, Lachin |
| Non mak | Priye-med |
| Konpatibilite | GEMS 622177K 51731 |
| Modèl konpatib | PRO1000 / PRO1006 / PRO1008 / PRO1009 |
| Sètifikasyon | CE / ISO |
| Koulè | Ble |
| Gwosè batri | 153x90x21mm |
| Materyèl | NI-MH |
| Pwa | 600g |
| Kapasite | 4000mAh |
| Kantite Selil | 12 selil |
| Voltage | 12V |
| Kalite | Rechargeable Battery |
| Pakè | pake endividyèl yo |
| Garanti | 1 ane |

Baj popilè: maquet servo-mwen servo-s batri pou vantilasyon, manifaktirè, founisè, faktori, bon mache, achte
Voye rechèch
Ou ka renmen tou











