Batri Ekipman Medikal Pou Maquette
Konpatib: Maquette 6487180 Servo-I Servo-S Ventilateur
Tèm Peman: T / T, Western Union, Paypal
Shipping metòd: DHL, TNT, EMS, FedEx, UPS, pa lanmè
Plon tan: 3-7 jou travay
Echantiyon yo disponib
Dekri teren
Batri Ekipman Medikal Pou Maquette
Kote orijin: Lachin
Non mak: Mindray BeneHeart
Sètifikasyon: CE
Modèl Num: Maquet 6487180
Minimòm Lòd Kantite: 1pcs
Pri: jan diskite
Tan livrezon: 1-3 jou travay
Abilite Pwovizyon pou: 600pcs / semèn
Espesifikasyon teknik:
| Non pwodwi | Rechargeable LI-IONBattery |
| Mete orijin | Guangdong, Lachin |
| Non mak | Priye-med |
| Sètifikasyon | CE / ISO |
| Size | 153 * 90 * 21mm |
| Kapasite nominal | 4000mAh |
| Pwa | 600G |
| Kalite | LI-ION |
| Vòltaj nominal | 12V |
| Aplikasyon | Vantilatè |
| Koulè | Blue |
| Pakè | Bwat endividyèl |
| Modèl | Maquet 6487180 Servo -I Servo -S |


Baj popilè: Ekipman medikal Batri Pou Maquette, manifaktirè, founisè, faktori, bon mache, achte
Voye rechèch
Ou ka renmen tou









