Mindray Ekipman Medikal pil rcharjabl
Konpatib: Mindray D5 D6 022-00012-00 Defibrilatè LI34I001A
Tèm Peman: T / T, Western Union, Paypal
Shipping metòd: DHL, TNT, EMS, FedEx, UPS, pa lanmè
Plon tan: 3-7 jou travay
Echantiyon yo disponib
Dekri teren
Mindray Ekipman Medikal pil rcharjabl
Kote orijin:Lachin
Non mak:Mindray
Sètifikasyon:CE
Nimewo Modèl:Mindray D5 D6 022-00012-00 Defibrilatè LI34I001A
Kantite Lòd Minimòm:1pcs
Pri:jan diskite a
Tan livrezon:1-3 jou travay
Abilite Pwovizyon pou:600 pcs / semèn
Espesifikasyon teknik:
| Non pwodwi | Medikal Batri rcharjabl |
| Mete orijin | Guangdong, Lachin |
| Non mak | Priye-med |
| Sètifikasyon | CE / ISO |
| Size | 173 * 64.11 * 47.19mm |
| Kapasite nominal | 6600mAh |
| Pwa | 900g |
| Kalite | LI-ION |
| Vòltaj nominal | 14.8V |
| Aplikasyon | D5, D6, Z5 (machin ultrason), Z6 DP-50, DP-50T, DP-50Vet machin Ultrasound |
| Koulè | Gray |
| Pakè | Bwat endividyèl |


Baj popilè: mindray ekipman medikal pil rcharjabl, manifaktirè yo, founisè, faktori, bon mache, achte
Voye rechèch
Ou ka renmen tou









