
Pasyan ki monitè kè bebe Ekipman Medikal Batri pou Mindray
Konpatib: Mindray LI23S001A PM-8000E PM7000 IPM-9800
Tèm Peman: T / T, Western Union, Paypal
Shipping metòd: DHL, TNT, EMS, FedEx, UPS, pa lanmè
Plon tan: 3-7 jou travay
Echantiyon yo disponib
Dekri teren
Si ou ap chèche pou pasyan kontwole pil ekipman medikal pou mindray, Byenveni nan kontakte faktori nou yo. Kòm youn nan manifaktirè dirijan yo ak founisè nan Lachin, nou pral ofri ou pa pi bon mache a, men pri konpetitif ak sèvis ekselan. Tanpri, asire w ke ou achte bon jan kalite pwodwi nou yo.
Pasyan ki monitè kè bebe Ekipman Medikal Batri pou Mindray
Kote orijin:Lachin
Non mak:Mindray
Sètifikasyon:CE
Nimewo Modèl:MindrayLI23S001A PM-8000E PM7000 IPM-9800
Kantite Lòd Minimòm:1pcs
Pri:jan diskite a
Tan livrezon:1-3 jou travay
Abilite Pwovizyon pou:600 pcs / semèn
Espesifikasyon teknik:
| Non pwodwi | Medikal Batri rcharjabl |
| Mete orijin | Guangdong, Lachin |
| Non mak | Priye-med |
| Sètifikasyon | CE / ISO |
| Size | 182 * 26.1 * 61mm |
| Kapasite nominal | 4400mAh |
| Pwa | 330g |
| Kalite | LI-ION |
| Vòltaj nominal | 11.1v |
| Aplikasyon | Defigard 5000, Argus PRO LifeCare 2, DG5000 |
| Koulè | Nwa |
| Pakè | Bwat endividyèl |


Baj popilè: pasyan kontwole ekipman medikal pil pou mindray, manifaktirè yo, founisè, faktori, bon mache, achte
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







