Philips M3 Ranplasman pou kontwole batri M3046A
Konpatib: M3046A, NJ1020HP
Peman tèm: T / T, Western Union, Paypal
Metòd Shipping: DHL, TNT, EMS, FedEx, UPS, pa lanmè
Tan plon: 3-7 jou travay
Echantiyon yo disponib
Dekri teren
Si ou ap chèche pou Philips m3 ranplasman pou kontwole batri m3046a, Byenveni nan kontakte faktori nou yo. Kòm youn nan dirijan manifaktirè yo ak founisè nan Lachin, nou pral ofri ou pa pri a chèr men konpetitif ak sèvis ekselan. Tanpri, asire ou achte bon jan kalite pwodwi nou yo.
Philips M3 Ranplasman pou kontwole batri M3046A
Kote ki gen orijin:Lachin
Non mak:Mindray
Sètifikasyon:CE
Konpatib:LI12I001A, 2ICR19 / 65
Minimòm Lòd Kantite:1pcs
Pri:jan diskite
Tan livrezon:1-3 jou travay
SupplyAbility:600pcs / semèn
Espesifikasyon teknik:
| Non pwodwi | Medikal rechargeable batri |
| Kote ki gen orijin | Guangdong, Lachin |
| Non mak | Priye-med |
| Sètifikasyon | CE / ISO |
| Gwosè | 148.50x89x19.4 mm |
| Nominal Kapasite | 4000mAh |
| Pwa | 606.6 g |
| Kalite | NI-MH |
| Nominal Voltage | 12V |
| Aplikasyon | M3046A, NJ1020HP |
| Kantite selil | 10 Selil |
| Koulè | Nwa |
| Pakè | Bwat endividyèl |

Baj popilè: philips m3 ranplasman pou kontwole batri m3046a, manifaktirè, founisè, faktori, bon mache, achte
Voye rechèch
Ou ka renmen tou










