
Welch Allyn 45NEO-E6 siy vital kontwole batri
Konpatib: B11453,4500-84,400732
Peman tem: T / T, Western Union, Paypal
Metod anbake: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa lanme
Tan plon: 3-7 jou ki ap travay
Echantiyon yo disponib
Dekri teren
Welch Allyn 45NEO-E6 siy vital kontwole batri
Kote ki gen orijin:Lachin
Mak Non:Welch Allyn
Setifikasyon:CE
Konpatib:B11453,4500-84,400732
Kantite Minimom Lod:1pcs
Pri:jan yo diskite
Tan livrezon:1-3 jou travay
Abilite Pwovizyon pou:600pcs / semen
Espesifikasyon teknik:
| Non pwodwi | Medikal Rechargeable Batri |
| Kote ki gen orijin | Guangdong, Lachin |
| Mak Non | Priye-med |
| Setifikasyon | CE / ISO |
| Grande | 77 * 54 * 107mm |
| Kapasite nominal | 5000mAh |
| Pwa | 800g |
| Tip | Sele plon |
| Nominal voltaj | 6V |
| Aplikasyon | Welch Allyn 45MEO,45NEO,450TO,450EO,45NTO,45MTO, Plas Vital Siya Lxi |
| Koule | Noua |
| pake | Bwat endividyel |
Kapasite konple, materyel yo nouvo, materyel yo ponpye plastik. Griy la nouvo, plon anviwonman an.

Baj popilè: welch allyn 45neo-e6 siy vital kontwole batri, manifaktire, founise, faktori, bon mache, achte
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







