GE B40 B450 11pin Spo2 Sensor Masimo Modil
Peman tem: T / T, Western Union, Paypal
Metod anbake: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa lanme
Tan plon: 3-7 jou ki ap travay
MOQ: 50 pcs
Dekri teren
GE B40 B450 11pin Spo2 Sensor (Masimo Modil)
Model konpatib:GE B40 B450
Peman tem: T / T, Western Union, Paypal
Metod anbake: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa lanme
Tan plon: 3-7 jou ki ap travay
MOQ: 50 pcs
Espesifikasyon teknik:
| Non pwodwi | SPO2 Detekte |
| Kote ki gen orijin | Guangdong, Lachin |
| Mak Non | Priye-med |
| Nimewo model | GE |
| Setifikasyon | CE / ISO |
| Kab Materyel | TAPU |
| Kab dyamet | 4mm |
| Kab koule | Gri |
| Konekte distribite | Plat, 11 peny |
| Connector Proximal | Granmoun / Pedyatrik |
| Kab Longe | 3m |
| anbalaj | Pake endividyel |
| Klasifikasyon enstriman | Klas II |
| Pwopriyete | EKG kontwole, ECG machin |
| Pwa | 100g |
| garanti | 1 ane |

Baj popilè: ge b40 b450 11pin sponsor modil masimo, manifaktire, founise, faktori, bon mache, achte
Voye rechèch
Ou ka renmen tou
-

Biolight M6 M12 Round 5-PIN Pedyat Silicone Soft SpO...
-

Hellige konpatib 7-PIN Clip pou granmoun SpO2 sensor
-

Dolphin 2G00751 konpatib 14-PIN Adult Clip SPO2 sensor
-

Mennen 10-PIN Pedyatrik Soft SPO2 Sensor
-

Spacelabs 10-PIN Adult Clip Spo2 Sensor
-

Fukuda Denshi Dirèkteman SpO2 sensor 5 mennen AHA / IEC



