Masimo Compatibel SpO2 Sensor Granmoun Zòrèy Clip
Modèl konpatib depann sou ekstèn nan kab-, Eg .: Rad-8 Rad-5 / Rad-5v SatShare
Tan plon: 1-7 jou travay (depann sou kantite ou)
Tèm Peman: 100% T / T depo, Western Union
Shipping metòd: DHL, TNT, EMS, UPS, FedEx, pa lanmè
MOQ: 20 PC
Dekri teren
Si ou ap chèche pou masimo compatibel spo2 capteur granmoun clip zòrèy, Byenveni nan kontakte faktori nou yo. Kòm youn nan manifaktirè dirijan yo ak founisè nan Lachin, nou pral ofri ou pa pi bon mache a, men pri konpetitif ak sèvis ekselan. Tanpri, asire w ke ou achte bon jan kalite pwodwi nou yo.
Masimo Compatibel SpO2 Sensor Granmoun Zòrèy Clip
Modèl konpatib depann sou ekstèn nan kab-, Eg .: Rad-8 Rad-5 / Rad-5v SatShare
Tan plon: 1-7 jou travay (depann sou kantite ou)
Tèm Peman: 100% T / T depo, Western Union
Shipping metòd: DHL, TNT, EMS, UPS, FedEx, pa lanmè
MOQ: 50 PCS
Espesifikasyon teknik:
| Koulè kab | Gray |
| Longè kab | 1m |
| Kab dyamèt | 2 * 2mm |
| Kab materyèl | Materyèl TPU |
| Sètifika | CE, ISO |
| Connector enstriman an | LNOP Male Connector |
| Connector fen pasyan yo | Clip pou zòrèy pou granmoun |
| Gwosè pasyan an | Adilt |
| Pwa | 60g |
| Garanti | 1 ane |


Baj popilè: masimo compatibel spo2 capteur granmoun zòrèy clip, manifaktirè, founisè, faktori, bon mache, achte
Voye rechèch
Ou ka renmen tou









