BCI DB9 SpO2 Ekstansyon Kab-3311
Nimewo Pati: AMC CB-A400-1001E, Envitec X-4222, BCI 3311
Tèm Peman: T / T, Western Union, Paypal
Shipping metòd: DHL, TNT, EMS, FedEx, UPS, pa lanmè
Plon tan: 3-7 jou travay
Echantiyon yo disponib
Dekri teren
BCI DB9 SpO2 Ekstansyon Kab-3311
Deskripsyon pwodwi:Ext-Kab, 8ft, DB 9 Connector PIN,>> DB9F
Konpatib pou:BCI 1300, 1301, 1302, 1303, 3100, 3101, 3180, 3300, 3301, 3302, 3303, 3304, 3400, 3401, 3403, 6100, 9100, 9200, konseye, Autocorr, Capnocheck 9004, Mini Torr, Mini Torr Plus , Spectro 10, Spectro 20, Spectro2 10, Spectro2 20, Spectro2 30, SurgiVet
Spo2 Teknoloji:BCI
OEM P / N:3311
Espesifikasyon teknik:
| Non pwodwi | Spo2 kab adaptè |
| Mete orijin | Guangdong, Lachin |
| Non mak | Priye-med |
| Sètifikasyon | CE / ISO |
| Kab Materyèl | TPU Jacket |
| Kab dyamèt | 4mm |
| Koulè kab | Gray |
| Connector Enstriman | Gason 9-PIN D-Sub Connector |
| Sensor Side Connector | Fi DB 9 PIN |
| Longè kab | 2.4m / 8ft |
| Anbalaj | Pakè separe ak sak PE |
| Klasifikasyon Enstriman | Klas II |
| Pwopriyete | EKG pou kontwole, machin ECG |
| Pwa | 100g |
| Garanti | 1 ane |


Baj popilè: bci db9 spo2 ekstansyon kab-3311, manifaktirè yo, founisè, faktori, bon mache, achte
Voye rechèch
Ou ka renmen tou









