Biolight 7 PIN Spo2 Ekstansyon Kab, Atizay 15-100-0016
Nimewo Pati: Biolight 15-100-0016
Tèm Peman: T / T, Western Union, Paypal
Shipping metòd: DHL, TNT, EMS, FedEx, UPS, pa lanmè
Tan plon: 3-10 jou travay, depann sou kantite ou
Echantiyon yo disponib
Dekri teren
Biolight 7 PIN Spo2 Ekstansyon Kab, atizay 15-100-0016
Deskripsyon pwodwi:Ext-Cable, 8ft, Readel 3bit, 7P,>> DB9F, anfòm pou sonde Nellcor DS-100A ak 0026-S;
Konpatib pou:Biolight BLT M8500, ColinM8000A
Spo2 Teknoloji:Nellcor OxiMax modil
OEM P / N:15-100-0016
Espesifikasyon teknik:
| Non pwodwi | Spo2 kab adaptè |
| Mete orijin | Guangdong, Lachin |
| Non mak | Priye-med |
| Sètifikasyon | CE / ISO |
| Kab Materyèl | TPU Jacket |
| Kab dyamèt | 4mm |
| Koulè kab | Gray |
| Connector Enstriman | 7 PIN, Lemo Connector |
| Sensor Side Connector | Fi DB 9 PIN |
| Longè kab | 2.4m / 8ft |
| Anbalaj | Pakè separe ak sak PE |
| Klasifikasyon Enstriman | Klas II |
| Pwopriyete | EKG pou kontwole, machin ECG |
| Pwa | 100g |
| Garanti | 1 ane |


Baj popilè: biolight 7 PIN spo2 ekstansyon kab, atizay 15-100-0016, manifaktirè yo, founisè, faktori, bon mache, achte
Voye rechèch
Ou ka renmen tou








