
Comen konpatib SpO2 kab adaptè
Tèm Peman: T / T, Western Union, Paypal
Shipping metòd: DHL, TNT, EMS, FedEx, UPS, pa lanmè
Plon tan: 3-7 jou travay
Echantiyon yo disponib
Dekri teren
Comen konpatib SpO2 kab adaptè
Deskripsyon pwodwi:Ext-Cable, 1ft, round 12P> Round 6 PIN, anfòm pou Comen C30
Spo2 Teknoloji: dijital
Espesifikasyon teknik:
| Non pwodwi | Spo2 kab adaptè |
| Mete orijin | Guangdong, Lachin |
| Non mak | Priye-med |
| Sètifikasyon | CE / ISO |
| Kab Materyèl | TPU Jacket |
| Kab dyamèt | 4mm |
| Koulè kab | Gray |
| Connector Enstriman | Gason, 12-PIN, koneksyon wonn, keyed |
| Sensor Side Connector | Round 6 PIN |
| Longè kab | 0.3m / 1ft |
| Anbalaj | Pakè separe ak sak PE |
| Klasifikasyon Enstriman | Klas II |
| Pwopriyete | EKG pou kontwole, machin ECG |
| Pwa | 100g |
| Garanti | 1 ane |

Baj popilè: comen konpatib spo2 kab adaptè, manifaktirè yo, founisè, faktori, bon mache, achte
Voye rechèch
Ou ka renmen tou






