Drager konpatib ECG Leadwires 6 Leads
Konpatibilite: Draeger Infinity M300, Infinity M540, MultiMed Plus, MultiMed Plus OSWA
Tèm Peman: T / T, Western Union, Paypal
Shipping metòd: DHL, TNT, EMS, FedEx, UPS, pa lanmè
Plon tan: 3-7 jou travay
MOQ: 50 pcs
Dekri teren
Drager konpatib ECG Leadwires 6 Leads
Konpatibilite:Draeger Infinity M300, Infinity M540, MultiMed Plus, MultiMed Plus OSWA
Tèm Peman:T / T, Western Union, Paypal
Shipping metòd:DHL, TNT, EMS, FedEx, UPS, pa lanmè
Tan plon:3-7 jou travay
MOQ:50 pcs
Espesifikasyon teknik:
| Non pwodwi | ECG Leadwires |
| Mete orijin | Guangdong, Lachin |
| Non mak | Priye-med |
| Nimewo Modèl | Draeger |
| Sètifikasyon | CE / ISO |
| Kab Materyèl | TPU Jacket |
| Kab dyamèt | 2.5mm |
| Koulè kab | Gray |
| Connector distal | Din-Style |
| Connector Proximal | Zongle / Grabber |
| Longè kab | 1m |
| Anbalaj | Endividyèl pake |
| Klasifikasyon Enstriman | Klas II |
| Pwopriyete | EKG pou kontwole, machin ECG |
| Pwa | 100g |
| Garanti | 1 ane |

Baj popilè: drager konpatib ekg leadwires 6 kondwi, manifaktirè yo, founisè, faktori, bon mache, achte
Voye rechèch
Ou ka renmen tou









