Zoll Propaq MD X Seri ECG / EKG kab
Konpatib: Zoll
Peman tèm: T / T, Western Union, Paypal
Metòd Shipping: DHL, TNT, EMS, FedEx, UPS, pa lanmè
Tan plon: 3-7 jou travay
Echantiyon yo disponib
Dekri teren
| Kategori | ECG |
|---|---|
| Sètifikasyon | CE, ISO |
| Connector distal | 12-PIN Connector, Keyed |
| Connector Pwoksimal | menen / clip |
| Latèks-gratis | Wi |
| Plon Kab Koulè | Gri |
| Dyamèt kab plon | 2.6 mm |
| Plon kab materyèl | Jacket TPU |
| Plon Kode Kodaj | IEC / AHA |
| Nimewo plon | 3 |
| Kalite anbalaj | Sak |
| Anbalaj Inite | 1 |
| Gwosè Pasyan an | Granmoun / Pedyatrik |
| Pwoteksyon | Wi |
| Rezistans | Non |
| Esteril | Non |
| Total kab longè | 3.6m |
| Longè kab kòf la | 2.7m |
| Garanti | 12 mwa |

Baj popilè: zoll propaq md x seri ecg / ekg kab, manifaktirè, founisè, faktori, bon mache, achte
Voye rechèch
Ou ka renmen tou










