
12V 2300mAh UT4000APRO batri pou batri elektwokadiografi medikal pou Goldway
Konpatib: CMS6000 CONTEC, HMS6500
Peman tem: T / T, Western Union, PayPal
Metod anbake: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa lanme
Tan plon: 3-7 jou ki ap travay
Echantiyon yo disponib
Dekri teren
| Non pwodwi | Medikal Rechargeable Batri |
| Kote ki gen orijin | Guangdong, Lachin |
| Mak Non | Priye-med |
| Setifikasyon | CE / ISO |
| Grande | 178X34X66mm |
| Kapasite nominal | 2300mAh |
| Pwa | 920g |
| Tip | Sele plon |
| Nominal voltaj | 12v |
| Aplikasyon | Goldway philips ESCHMANN UT4000A pro |
| Koule | Blè |
| pake | Bwat endividyel |
Konpatibilite
| Filips Goldway | ESCHMANN UT4000A pro |
Kesyon yo poze souvan
K: Ki kote faktori ou?
A: se faktori nou sitiye nan Shenzhen, Lachin.
K: Eske ou se yon konpayi komes oswa konpayi ou gen faktori pwop ou a?
A: Nou gen faktori pwop nou yo epi yo ka fe tou rechech pwodwi.
K: Ki jan faktori ou fe konsenan kontwol kalite?
A: Kalite se priyorite. QC depatman ak espesyalis asirans kalite pwofesyonel tache gwo enpotans nan bon jan kalite kontwole depi nan konmansman an anpil nan fen a anpil.
K: Konbyen tan se tan livrezon ou a?
A: Anjeneral 1-3 jou ki ap travay pou lod jijman, jou 3-5working pou lod regilye, 7-14 jou ki ap travay pou lod esansyel, dapre kantite a egzakteman.
K: Ki sa ki se tem ou nan peman?
A: 100% davans, T / T, PayPal, Western Union, lajan gram.
plis atik nou yo:
Reutilizabl / enfim Spo2 Detekte
Spo2 ekstansyon kab
ECG trunk kab &mennen
EKG Kab&Pwodwi pou Telefon
ECG elektwod
EEG Leadwires ak elektwod
IBP Kab / Enfim IBP transducteur
pyej dlo
kouto niBP / moun / Connecor
Pwofonde Tanperati
Batri medikal ak O2 selil
TOCO ak US transducer, fetal Doppler13.Pulse oksimeter
Baj popilè: 12v 2300mah ut4000apro batri pou batri elektwokadiografi medikal pou lo, manifaktire, founise, faktori, bon mache, achte
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







