Li-polymere Rechargeable Siy vital kontwole Ranplasman batri pou CMS6000 7.4V 3800mAh
Konpatib: CMS6000 CONTEC, HMS6500
Peman tem: T / T, Western Union, PayPal
Metod anbake: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa lanme
Tan plon: 3-7 jou ki ap travay
Echantiyon yo disponib
Dekri teren
Li-polymere Rechargeable Siy vital ki monite ke bebe Ranplasman pou CONTEC CMS60007.4V 3800mAh
Kote ki gen orijin:Lachin
Mak Non:Konteks
Setifikasyon:CE
Konpatib:CONTEC CMS6000, HMS6500
Kantite Minimom Lod:1pcs
Pri:jan yo diskite
Tan livrezon:1-3 jou travay
Abilite Pwovizyon pou:600pcs / semen
Pwodwi Deskripsyon
Espesifikasyon teknik:
| Non pwodwi | Batri medikal |
| Kote ki gen orijin | Guangdong, Lachin |
| Mak Non | Priye-med |
| Setifikasyon | CE / ISO |
| Grande | 72 * 59 * 17.5mm |
| Kapasite nominal | 3800mAh |
| Pwa | 156g |
| Tip | Lili-Polymer |
| Nominal voltaj | 7.4v |
| Batri selil QTY | 2 Zev li yo |
| Aplikasyon | CMS6000, HMS6500 |
| Koule | Blè |
| pake | Bwat endividyel |
Konpatibilite
| KONTEKS | CMS6000, HMS6500 |

Kesyon yo poze souvan
K: Ki kote faktori ou?
A: se faktori nou sitiye nan Shenzhen, Lachin.
K: Eske ou se yon konpayi komes oswa konpayi ou gen faktori pwop ou a?
A: Nou gen faktori pwop nou yo epi yo ka fe tou rechech pwodwi.
K: Ki jan faktori ou fe konsenan kontwol kalite?
A: Kalite se priyorite. QC depatman ak espesyalis asirans kalite pwofesyonel tache gwo enpotans nan bon jan kalite kontwole depi nan konmansman an anpil nan fen a anpil.
K: Konbyen tan se tan livrezon ou a?
A: Anjeneral 1-3 jou ki ap travay pou lod jijman, jou 3-5working pou lod regilye, 7-14 jou ki ap travay pou lod esansyel, dapre kantite a egzakteman.
K: Ki sa ki se tem ou nan peman?
A: 100% davans, T / T, PayPal, Western Union, lajan gram.
plis atik nou yo:
Reutilizabl / enfim Spo2 Detekte
Spo2 ekstansyon kab
ECG trunk kab &mennen
EKG Kab&Pwodwi pou Telefon
ECG elektwod
EEG Leadwires ak elektwod
IBP Kab / Enfim IBP transducteur
pyej dlo
kouto niBP / moun / Connecor
Pwofonde Tanperati
Batri medikal ak O2 selil
TOCO ak US transducer, fetal Doppler13.Pulse oksimeter
Baj popilè: li-polymere siy vital siy kontwole batri ranplasman pou cms6000 7.4v 3800mah, manifaktire, founise, faktori, bon mache, achte
Voye rechèch
Ou ka renmen tou










