
Kontek medikal ECG machin batri ECG-300G
Konpatib: Contec ECG-300G, ECG-300GT, CARDIPIA 800B
Peman tem: T / T, Western Union, Paypal
Metod anbake: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa lanme
Tan plon: 3-7 jou ki ap travay
Echantiyon yo disponib
Dekri teren
Si ou ap cheche pou batri medikal ecg medikal ecg-300g, akeyi yo kontakte faktori nou an. Kom youn nan manifaktire yo ki mennen ak founise nan Lachin, nou pral ofri ou pa pi bon mache a men pri konpetitif ak sevis ekselan. Tanpri res asire yo achte bon jan kalite nou an pwodwi.
Kontek medikal ECG machin batri ECG-300G
Kote ki gen orijin:Lachin
Mak Non:Konteks
Setifikasyon:CE
Konpatib:ECG-300G, ECG-300GT, CARDIPIA 800B
Kantite Minimom Lod:1pcs
Pri:jan yo diskite
Tan livrezon:1-3 jou travay
Abilite Pwovizyon pou:600pcs / semen
Espesifikasyon teknik:
| Non pwodwi | Medikal Rechargeable Batri |
| Kote ki gen orijin | Guangdong, Lachin |
| Mak Non | Priye-med |
| Setifikasyon | CE / ISO |
| Grande | 83 * 59 * 17.5mm |
| Kapasite nominal | 3800mAh |
| Pwa | 150g |
| Tip | Li-Polymere |
| Nominal voltaj | 7.4V |
| Aplikasyon | Contec ECG-300G, ECG-300GT, CARDIPIA 800B |
| Kantite selile | 2 Zev li yo |
| Koule | Blè |
| pake | Bwat endividyel |

Baj popilè: kontek medikal ecg machin batri ecg-300g, manifaktire, founise, faktori, bon mache, achte
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







