GE siveye Ranplasman batri S-5
Konpatib: Datex-Ohmeda S / 5, GE Datex-Ohmeda S / 5CAM, Datx-Ohmeda S / 5 PASYAN MONITE, Ge S / 5, Ge S / 5 PASYAN KONTWOLE, Pil entestale AMED2002, R&d pil 5010, Unipower B11221
Peman tem: T / T, Western Union, Paypal
Metod anbake: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa lanme
Tan plon: 3-7 jou ki ap travay
Echantiyon yo disponib
Dekri teren
GE siveye Ranplasman batri S-5
Kote ki gen orijin:Lachin
Mak Non:GE
Setifikasyon:CE
Konpatib:10HR4 / 3AU, 17014
Kantite Minimom Lod:1pcs
Pri:jan yo diskite
Tan livrezon:1-3 jou travay
Abilite Pwovizyon pou:600pcs / semen
Espesifikasyon teknik:
| Non pwodwi | Medikal Rechargeable Batri |
| Kote ki gen orijin | Guangdong, Lachin |
| Mak Non | Priye-med |
| Setifikasyon | CE / ISO |
| Grande | 135x95x18mm |
| Kapasite nominal | 4000mAh |
| Pwa | 595G |
| Tip | Ni-MH |
| Nominal voltaj | 12V |
| Batri selil QTY | 10 Selil |
| Aplikasyon | Datx-Ohmeda S / 5, GE Datex-Ohmeda S / 5CAM, Datx-Ohmeda S / 5 PASYAN MONITE, Ge S / 5, Ge S / 5 PASYAN KI AP KONTWOLE, pil entestale AMED2002, R&d pil 5010, Unipower B112121 |
| Koule | Blè |
| pake | Bwat endividyel |


Baj popilè: ge kontwole ranplasman batri s-5, manifaktire, founise, faktori, bon mache, achte
Voye rechèch
Ou ka renmen tou









