GE Rechargeable Batri Ki monite ke bebe PRO 1000
Konpatib: PRO1000, PRO1006, PRO1008, PRO1009
Peman tem: T / T, Western Union, Paypal
Metod anbake: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa lanme
Tan plon: 3-7 jou ki ap travay
Echantiyon yo disponib
Dekri teren
Si ou ap cheche pou batri rechargeable siveyans pro 1000, akeyi yo kontakte faktori nou an. Kom youn nan manifaktire yo ki mennen ak founise nan Lachin, nou pral ofri ou pa pi bon mache a men pri konpetitif ak sevis ekselan. Tanpri res asire yo achte bon jan kalite nou an pwodwi.
GE Rechargeable Batri Ki monite ke bebe PRO 1000
Kote ki gen orijin:Lachin
Mak Non:GE
Setifikasyon:CE
Konpatib:10N-2P17650, MS 622177K 51731, MS63317C
Kantite Minimom Lod:1pcs
Pri:jan yo diskite
Tan livrezon:1-3 jou travay
Abilite Pwovizyon pou:600pcs / semen
Espesifikasyon teknik:
| Non pwodwi | Medikal Rechargeable Batri |
| Kote ki gen orijin | Guangdong, Lachin |
| Mak Non | Priye-med |
| Setifikasyon | CE / ISO |
| Grande | 84 x 34 x 33 mm |
| Kapasite nominal | 7600mAh |
| Pwa | 1200G |
| Tip | Ni-MH |
| Nominal voltaj | 12V |
| Batri selil QTY | 20 Selil |
| Aplikasyon | PRO1000, PRO1006, PRO1008, PRO1009 |
| Koule | Blè |
| pake | Bwat endividyel |


Baj popilè: ge rechargeable batri kontwole pro 1000, manifaktire, founise, faktori, bon mache, achte
Voye rechèch
Ou ka renmen tou









