
Mindray rechargeable ki monitè kè bebe batri LI23S001A
Konpatib : PM8000, PM7000, IPM-9800 , PM-8000E; VS800 , vs-900 , VS-800 , WATO EX-20 , WATO EX-25 , WATO EX-30 , WATO EX-35 , WATO EX-50 , WATO EX-55 , WATO EX-60 , WATO EX-65
Peman tèm: T / T, Western Union, Paypal
Metòd Shipping: DHL, TNT, EMS, FedEx, UPS, pa lanmè
Tan plon: 3-7 jou travay
Echantiyon yo disponib
Dekri teren
Mindray rechargeable ki monitè kè bebe batri LI23S001A
Kote ki gen orijin:Lachin
Non mak:Mindray
Sètifikasyon:CE
Konpatib:LI23S001A
Minimòm Lòd Kantite:1pcs
Pri:jan diskite
Tan livrezon:1-3 jou travay
SupplyAbility:600pcs / semèn
Espesifikasyon teknik:
| Non pwodwi | Medikal rechargeable batri |
| Kote ki gen orijin | Guangdong, Lachin |
| Non mak | Priye-med |
| Sètifikasyon | CE / ISO |
| Gwosè | 182 * 26.1 * 61 mm |
| Nominal Kapasite | 4400mAh |
| Pwa | 330G |
| Kalite | LI-ION |
| Nominal Voltage | 11.1V |
| Aplikasyon | PM8000, PM7000, IPM-9800 , PM-8000E, VS800 , vs-900 , VS-800 , WATO EX-20 , WATO EX-25 , WATO EX-30 , WATO EX-35 , WATO EX-50 , WATO EX- 55 , WATO EX-60 , WATO EX-65 |
| Kantite selil | 6 selil |
| Koulè | nwa |
| Pakè | Bwat endividyèl |

Baj popilè: mindray rechargeable batri monitè li23s001a, manifaktirè, founisè, faktori, bon mache, achte
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







