Siveye Ranplasman batri TWSLB-002
Konpatib: IM8,IM8F IM70, IM50, M50R, Drager Vista 129, IM8B, F2, M8B, IM8A, IM8B, IM12
Peman tem: T / T, Western Union, Paypal
Metod anbake: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa lanme
Tan plon: 3-7 jou ki ap travay
Echantiyon yo disponib
Dekri teren
Siveye Ranplasman batri TWSLB-002
Kote ki gen orijin:Lachin
Mak Non:Dann
Setifikasyon:CE
Konpatib:TWSLB-002
Kantite Minimom Lod:1pcs
Pri:jan yo diskite
Tan livrezon:1-3 jou travay
Abilite Pwovizyon pou:600pcs / semen
Espesifikasyon teknik:
| Non pwodwi | Medikal Rechargeable Batri |
| Kote ki gen orijin | Guangdong, Lachin |
| Mak Non | Priye-med |
| Setifikasyon | CE / ISO |
| Grande | 165.35 * 73.65 * 22.96mm |
| Kapasite nominal | 2600mAh |
| Pwa | 258g |
| Tip | LIS |
| Nominal voltaj | 14.8v |
| Batri selil QTY | 4 Zev li yo |
| Aplikasyon | Edan IM8, IM8F, IM70, IM50, M50R, Drager Vista 129, IM8B, F2, M8B, IM8A, IM8B, IM12 |
| Koule | Gri |
| pake | Bwat endividyel |


Baj popilè: siveye ranplasman batri twslb-002, manifaktire, founise, faktori, bon mache, achte
Voye rechèch
Ou ka renmen tou
-

11.1 V 2600mAh Li-ion Battery Pou Philips VM1 Vsi VS2 +
-

Philips Defibrilatè Medikal Battery Backup Backup
-

Kontwole Ranplasman Batri CMS6000
-

Pasyan ki monitè kè bebe Ekipman Medikal Batri pou M...
-

Edan SD5 SD6 ki monite ke bebe Ranplasman batri FSNH...
-

Edan M3 Siy Vital ki monitè kè bebe batri TWSLB-009




