
Datascope Konpatib Esophageal Rektal Mindray Tanperati sonde
Tèm Peman: T / T, Western Union, Paypal
Shipping metòd: DHL, TNT, EMS, FedEx, UPS, pa lanmè
Tan plon: 1-7 jou travay
MOQ: 30 pcs
Dekri teren
Datascope Konpatib Esophageal Rektal Mindray Tanperati sonde
Tèm Peman: T / T, Western Union, Paypal
Shipping metòd: DHL, TNT, EMS, FedEx, UPS, pa lanmè
Tan plon: 1-7 jou travay
MOQ: 30 pcs
Espesifikasyon teknik:
| Non pwodwi | Sonde Tanperati a |
| Koulè kab | gri |
| Longè kab | 3m |
| Kab materyèl | TPU Jacket |
| Kab dyamèt | 4mm |
| Connector Enstriman | Round, 2 PIN |
| Tèminal fen pasyan yo | Esofajik rektal |
| Pwa | 120g |
| Garanti | 1 ane |

Baj popilè: datascope konpatib esofaj rectal mindray tanperati pwofonde, manifaktirè yo, founisè, faktori, bon mache, achte
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







