
YSI 400 a konpatib tanperati pwofonde po sifas
Peman tem: T/T, Lwes Union, Paypal
Anbake metod: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa lanme
Tan plon: 1-7 jou ki ap travay
MOQ: 30 pc
Dekri teren
Si ou ap cheche pou ysi 400 tanperati konpatib pwofonde sifas po, Byenveni nan kontakte faktori nou an. Kom youn nan manifaktire yo ki mennen ak founise nan peyi Lachin, nou pral ofri ou pa pi bon mache a men pri konpetitif ak sevis ekselan. Tanpri repoze asire ou ke ou achte pwodwi bon jan kalite nou yo.
YSI 400 a konpatib tanperati pwofonde po sifas
Peman tem: T/T, Lwes Union, Paypal
Anbake metod: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa lanme
Tan plon: 1-7 jou ki ap travay
MOQ: 30 pc
Espesifikasyon teknik:
| Non pwodwi | Tanperati Probe |
| Koule kab | gri |
| Kab longe | 3m |
| Materyel kab | TPU kostim |
| Kab dyamet | 4mm |
| Enstriman Connector | Gason, Mono Plog Connector |
| Teminal fen pasyan | Po Capteur |
| Pwa | 120g |
| Garanti | 1 ane |
| Tanpet NTC seri | 25 ° C@2.525k |

Baj popilè: ysi 400 tanperati konpatib pwofonde sifas po, manifaktire, founise, faktori, bon mache, achte
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







