Drager Air Shields Sondaj Tanperati Compatible ki kapab itilize ankò
Tèm Peman: T / T, Western Union, Paypal
Shipping metòd: DHL, TNT, EMS, FedEx, UPS, pa lanmè
Tan plon: 1-7 jou travay
MOQ: 50 pcs
Dekri teren
Si w ap chèche pou gwo plak pwotèj lè drager konpatib itilize tanperati ki kapab itilize ankò, Byenveni nan kontakte faktori nou yo. Kòm youn nan manifaktirè dirijan yo ak founisè nan Lachin, nou pral ofri ou pa pi bon mache a, men pri konpetitif ak sèvis ekselan. Tanpri, asire w ke ou achte bon jan kalite pwodwi nou yo.
DragerAir Shields Compatible Reusable Temperature Probe
Tèm Peman: T / T, Western Union, Paypal
Shipping metòd: DHL, TNT, EMS, FedEx, UPS, pa lanmè
Plon tan: 3-7 jou travay
MOQ: 50 pcs
Espesifikasyon teknik:
| Non pwodwi | Evalue tanperati ki kapab itilize ankò |
| Mete orijin | Guangdong, Lachin |
| Non mak | Priye-med |
| Nimewo Modèl | Air Shields |
| Sètifikasyon | CE / ISO |
| Kab Materyèl | TPU |
| Kab dyamèt | 4mm |
| Koulè kab | Gray |
| Connector distal | 3 PIN |
| Connector Proximal | Sifas po, èzofaj / Rektal Sonde |
| Longè kab | 3m |
| Anbalaj | Endividyèl pake |
| Klasifikasyon Enstriman | Klas II |
| Pwopriyete | EKG pou kontwole, machin ECG |
| Pwa | 150g |
| Garanti | 1 ane |


Baj popilè: drager lè plak pwotèj lè konpatib ki kapab itilize ankò tanperati, manifaktirè yo, founisè, faktori, bon mache, achte
Voye rechèch
Ou ka renmen tou









