
Philips Compatible Temperature Probe
Tèm Peman: T / T, Western Union, Paypal
Shipping metòd: DHL, TNT, EMS, FedEx, UPS, pa lanmè
Plon tan: 3-7 jou travay
MOQ: 50 pcs
Dekri teren
Si ou ap chèche pou Philips syans konpatib tanperati, Byenveni nan kontakte faktori nou yo. Kòm youn nan manifaktirè dirijan yo ak founisè nan Lachin, nou pral ofri ou pa pi bon mache a, men pri konpetitif ak sèvis ekselan. Tanpri, asire w ke ou achte bon jan kalite pwodwi nou yo.
Philips Compatible Temperature Probe
Tèm Peman: T / T, Western Union, Paypal
Shipping metòd: DHL, TNT, EMS, FedEx, UPS, pa lanmè
Plon tan: 3-7 jou travay
MOQ: 50 pcs
Espesifikasyon teknik:
| Non pwodwi | Sonde Tanperati a |
| Mete orijin | Guangdong, Lachin |
| Non mak | Priye-med |
| Nimewo Modèl | Philips |
| Sètifikasyon | CE / ISO |
| Kab Materyèl | TPU |
| Kab dyamèt | 4mm |
| Koulè kab | Gray |
| Connector distal | 2 PIN |
| Connector Proximal | Èwofaj / Rektal |
| Longè kab | 3m |
| Anbalaj | Endividyèl pake |
| Klasifikasyon Enstriman | Klas II |
| Pwopriyete | EKG pou kontwole, machin ECG |
| Pwa | 100g |
| Garanti | 1 ane |

Baj popilè: Philips konpatib tanperati pwofon, manifaktirè yo, founisè, faktori, bon mache, achte
Voye rechèch
Ou ka renmen tou







