Drager Konpatib Tanperati Probe - 4329889
Peman tem: T / T, Western Union, Paypal
Metod anbake: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa lanme
Tan plon: 3-7 jou ki ap travay
MOQ: 50 pcs
Dekri teren
Si ou ap cheche pou pwofonde tanperati tren konpatib - 4329889, akeyi yo kontakte faktori nou an. Kom youn nan manifaktire yo ki mennen ak founise nan Lachin, nou pral ofri ou pa pi bon mache a men pri konpetitif ak sevis ekselan. Tanpri res asire yo achte pwodwi bon jan kalite nou yo.
Drager Konpatib Tanperati Probe - 4329889
Konpatibilite: Draeger Enfini Delta, Enfini Gamma, Enfini Kappa, Enfini Vista
Peman tem: T / T, Western Union, Paypal
Metod anbake: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, pa lanme
Tan plon: 3-7 jou ki ap travay
MOQ: 50 pcs
Espesifikasyon teknik:
| Non pwodwi | Pwofonde Tanperati |
| Kote ki gen orijin | Guangdong, Lachin |
| Mak Non | Priye-med |
| Nimewo model | Drager |
| Setifikasyon | CE / ISO |
| Kab Materyel | TAPU |
| Kab dyamet | 4mm |
| Kab koule | Gri |
| Konekte distribite | Round, 7-Pin Connector, Kle |
| Connector Proximal | Esophageal / Rectal Probe |
| Kab Longe | 3m |
| anbalaj | Pake endividyel |
| Klasifikasyon enstriman | Klas II |
| Pwopriyete | EKG kontwole, ECG machin |
| Pwa | 100g |
| garanti | 1 ane |


Baj popilè: pwofonde tren konpatib tanperati - 4329889, manifaktire, founise, faktori, bon mache, achte
Voye rechèch
Ou ka renmen tou









