Biocare HYLB-952 ECG Machine Battery
Konpatib: ECG-1215 ECG-1210
Peman tèm: T / T, Western Union, Paypal
Metòd Shipping: DHL, TNT, EMS, FedEx, UPS, pa lanmè
Tan plon: 3-7 jou travay
Echantiyon yo disponib
Dekri teren
Si ou ap chèche pou biocare hylb-952 batri machin ecg, Byenveni nan kontakte faktori nou yo. Kòm youn nan dirijan manifaktirè yo ak founisè nan Lachin, nou pral ofri ou pa pri a chèr men konpetitif ak sèvis ekselan. Tanpri, asire ou achte bon jan kalite pwodwi nou yo.
Biocare HYLB-952 ECG Machine Battery
Kote ki gen orijin:Lachin
Non mak:Biocare
Sètifikasyon:CE
Konpatib:HYLB-952
Minimòm Lòd Kantite:1pcs
Pri:jan diskite
Tan livrezon:1-3 jou travay
SupplyAbility:600pcs / semèn
Espesifikasyon teknik:
| Non pwodwi | Medikal rechargeable batri |
| Kote ki gen orijin | Guangdong, Lachin |
| Non mak | Priye-med |
| Sètifikasyon | CE / ISO |
| Gwosè | 135 * 34 * 18.5mm |
| Nominal Kapasite | 2600mAh |
| Pwa | 222g |
| Kalite | Li-ion |
| Nominal Voltage | 14.8v |
| Aplikasyon | ECG-1215 ECG-1210 |
| Kantite selil | 4 Selil |
| Koulè | Ble |
| Pakè | Bwat endividyèl |


Baj popilè: biocare hylb-952 batri machin ecg, manifaktirè, founisè, faktori, bon mache, achte
Voye rechèch
Ou ka renmen tou










